O nas

Agencja Turystyczna Twoje Podróże powstała w 1993 roku i jest zlokalizowana w Katowicach. Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku usług turystycznych pozwoliło stworzyć wyjątkową ofertę, którą kierujemy do naszych klientów.  Agencja została założona przez dwie pełne pasji do podróżowania kobiety, które swoje życie od dawna łączą z poznawaniem świata. Praca w PTTK pozwoliła zdobyć niezbędną wiedzę w organizowaniu podróży. Sumując praktykę dwóch założycielek agencji jest to 70 lat doświadczenia w branży!

Doświadczenie jest ważne, jednak nie tylko na nim opiera się organizowanie podróży. Istotna jest również bogata oferta kierunków podróżniczych oraz forma podróżowania, ponieważ każdy klient ma swoje własne preferencje w tej kwestii. W naszej agencji turystycznej oferujemy wczasy oraz wycieczki krajowe i zagraniczne. Spragnionym bardziej aktywnego wypoczynku zagranicą polecamy wycieczki objazdowe. Dzięki profesjonalnej organizacji, klienci mogą zwiedzać najpiękniejsze miejsca w Europie oraz poza nią, bez konieczności organizowania noclegów. Nasza agencja turystyczna Twoje Podróże posiada liczne kontakty w kraju i zagranicą, dzięki temu organizujemy wycieczki i wczasy do zadbanych, czystych hoteli, w których obsługa gości stoi na bardzo wysokim poziomie. Organizujemy również wyjazdy zimowe, obozy dla dzieci i młodzieży, kolonie, zapewniając pełną organizację wyjazdu, wraz z możliwością zakupienia ubezpieczeń turystycznych. Do skorzystania z oferty zapraszamy również seniorów, którzy chcą wyjechać do sanatorium.

Nasze biuro podróży sprzedaje wczasy i wycieczki first minute oraz last minute, dzięki temu na zagraniczne wakacje lub wycieczki objazdowe można wyjechać w bardzo korzystnej cenie. Odkrywanie świata z nami to nie tylko wspaniała przygoda, to przede wszystkim oszczędność dla portfela. Gwarantujemy promocje i rabaty dla podróżujących z dziećmi, nowych oraz stałych klientów naszego biura.
Zapraszamy do kontaktu.