O nas

O nas

Agencja Turystyczna „Twoje Podróże” działa na rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat. W tym czasie zorganizowaliśmy dziesiątki wycieczek, obsłużyliśmy setki klientów, którzy dzięki naszej pomocy, mogli zrealizować swoje marzenia w zakresie podróżowania po świecie. Codziennie pracujemy nad tym, aby Wasze urlopy, wczasy czy wyjazdy do sanatoriów zawsze były udane, bezpieczne i pełne pozytywnych wspomnień.

Od lat współpracujemy z największymi touroperatorami, takimi jak: Itaka, Rainbow, Coral Travel czy Wezyr Holidays, dzięki czemu zapewniamy Wam mnogość ofert, gwarantując przy tym takie same ceny jak w salonach firmowych organizatorów.

W ofercie „Twoich Podróży” znajdziecie wczasy krajowe, z dojazdem własnym i autokarem, wczasy zagraniczne, oferty first i last minute oraz bogaty wybór wycieczek objazdowych.

Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży

Z myślą o dzieciach i młodzieży, proponujemy kolonie i obozy w najpiękniejszych rejonach Polski oraz we Włoszech, Hiszpanii, Bułgarii i innych krajach Europy. Obozy językowe, sportowe, tematyczne z atrakcyjnym programem i sprawdzoną kadrą wychowawczą, zagwarantują Waszym pociechom moc atrakcji i niezapomniane wrażenia.

Wyjazdy na narty i rejsy wycieczkowe

Dla miłośników zimowego szaleństwa mamy szereg ofert w popularnych kurortach narciarskich w m.in. Alpach, Karkonoszach i Tatrach. Wyjazdy na narty z naszym biurem spełnią oczekiwania najbardziej zagorzałych narciarzy. Natomiast dla zwolenników mórz i oceanów przygotowaliśmy liczne propozycje rejsów wycieczkowych po Basenie Morze Śródziemnego, Morza Bałtyckiego, ale i takie dookoła świata.

 

Ubezpieczenie turystyczne

Dbając o zadowolenie naszych klientów, zapewniamy kompleksowe usługi, dlatego oprócz  organizowania wycieczek i wczasów, posiadamy rozbudowaną ofertę ubezpieczeń turystycznych. Współpracujemy z profesjonalnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi m.in. Allianz czy Europa. Poza tym oferujemy pomoc w przypadku starania się o wizę turystyczną, w zorganizowaniu transferu oraz parkingów przy lotniskach.

Jeżeli szukacie profesjonalnego biura podróży, które oferuje nie tylko duży wybór ofert turystycznych, ale również służy fachową wiedzą i doradztwem, zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej siedziby w Katowicach przy ulicy Wojewódzkiej 28. Zadzwoń już teraz i poznaj naszą ofertę.

Lubimy dzielić się z innymi naszymi doświadczeniami, dlatego jeśli jesteście entuzjastami podróżowania, zapraszamy do naszej grupy na Facebooku oraz na naszego bloga, gdzie znajdziecie moc ciekawostek turystycznych z całego świata.