Kolonie i obozy

Kolonie, obozy, zimowiska

Aktywny wypoczynek jest ważny dla każdego, szczególnie dla dzieci i młodzieży. Po całorocznych trudach nauki zasługują jak nikt inny na relaks i odpoczynek.

Bogata oferta

Agencja Turystyczna „Twoje Podróże” przygotowała ofertę skrojoną na miarę potrzeb Twojej pociechy. Oferujemy wyjazdy do najpiękniejszych zakątków Polski, letnie obozy zagraniczne oraz zimowiska w kraju i za granicą.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży to dla nas najwyższy priorytet. Kadra na koloniach i obozach składa się wyłącznie z wyszkolonych i doświadczonych opiekunów a ośrodki są skrupulatnie wybierane, aby zapewnić dzieciom udany i bezpieczny wypoczynek.

Moc atrakcji

Zależy nam na zadowoleniu Twojego dziecka, dlatego proponowane przez nas wyjazdy wakacyjne posiadają atrakcyjny program, pozwalają zwiedzić ciekawe miejsca, nawiązać kontakty z rówieśnikami i przeżyć super przygody.

Dla każdego coś dobrego

Twoje dziecko lubi klocki Lego, jazdę konną a może chce zostać małym naukowcem? W naszej ofercie znajdziecie zróżnicowane wyjazdy kolonijne, których program jest dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci. Najmłodszych czekają niezapomniane przygody podczas kolonii: sportowych, muzycznych, językowych i przygodowych.

Również młodzież w wieku 12-18 lat znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Obozy survivalowe, żeglarskie, nurkowe, rowerowe zapewnią świetną rozrywkę i pozwolą aktywnie spędzić czas z rówieśnikami. Z kolei zagraniczne obozy w popularnych kurortach europejskich, wprawią w zachwyt wszystkich miłośników morza i gorących plaż. Od lat niesłabnącą popularnością cieszą się wyjazdy do Hiszpanii, Włoch, Bułgarii czy Grecji. Młodzież ma okazję poznać kulturę innych krajów oraz zwiedzić ciekawe zabytki i najpiękniejsze europejskie miasta.

Ferie zimowe nie muszą być nudne. Obozy narciarskie i snowboardowe to przepis na świetną zabawę i aktywny wypoczynek na stoku. Dzieci pod okiem instruktora nauczą się jeździć na nartach i desce snowboardowej lub podszkolą swoje umiejętności. Dla tych, którzy wolą inne aktywności, proponujemy zimowiska tematyczne połączone np. z nauką tańca, języków obcych i obozy sportowe.

Przepis na udane wakacje i uśmiech na twarzy Twojego dziecka, to wyjazd z Agencją „Twoje Podróże”. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura w Katowicach przy ulicy Wojewódzkiej 28.