Sanatoria

Zapraszamy do korzystania z oferty organizacji wyjazdów uzdrowiskowych. Organizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne, dbając o wysoką jakość świadczonych usług.

Współpracujemy z najlepszymi uzdrowiskami, w tym między innymi z sanatorium w Truskawcu znajdującym się na terenie Ukrainy. Liczne ośrodki sanatoryjne w Polsce, zlokalizowane nad morzem, jeziorami czy w górach pozwalają na dopasowanie wypoczynku do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ośrodki wypoczynkowe są zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach, które gwarantują wypoczynek i odetchnięcie od obowiązków dnia codziennego. Ponadto, dostępne są w nich udogodnienia takie jak sauna, jacuzzi, punkty fizjoterapii, siłownia itd. Na wyjazdy zapraszamy każdego, kto chce zadbać o własne zdrowie, zwiększyć swoją odporność lub po prostu odpocząć w miejscu, w którym najistotniejszym celem jest dbałość o dobre samopoczucie.

Organizujemy zagraniczne wyjazdy uzdrowiskowe w atrakcyjne zakątki Europy. Dzięki kompleksowości naszej oferty załatwiamy wszystkie niezbędne formalności, zapewniamy miejsce noclegowe, posiłki oraz dostęp do dodatkowych atrakcji. Gwarantujemy bezpieczny transfer do wybranego miejsca, opiekę pilota oraz wygodę podróżowania.

Atrakcyjne ceny wyjazdów zachęcają do korzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu.