Ubezpieczenia

 

Jako profesjonalne biuro oferujemy naszym klientom najlepsze ubezpieczenia turystyczne. Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb naszego klienta. W naszej ofercie znaleźć można między innymi ubezpieczenia firmy Allianz czy TU Europa.

 

Dzięki rozbudowanej ofercie ubezpieczeń, umożliwiamy nie tylko szeroki wybór, lecz przede wszystkim gwarantujemy kompleksową obsługę turystyczną. Wybierając się na wakacje czy wycieczkę z naszym biurem turystycznym, nasi Klienci nie muszą martwić się o nic. Rodzaj wykupionego ubezpieczenia zależy od potrzeb podróżujących. Podczas podróży warto ubezpieczyć się na wypadek zachorowania czy wypadku. Gwarancja leczenia w zagranicznej placówce prywatnej lub państwowej to jednak nie wszystko. Ubezpieczenie powinno obejmować ubezpieczenie bagażu na wypadek jego zaginięcia lub kradzieży. Ubezpieczenie może obejmować także zwrot poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z podróży lub skrócenia jej czasu na skutek nieprzewidzianych sytuacji.

 

Współpracujemy z profesjonalnymi ubezpieczycielami, którzy oferują wiele dodatkowych opcji ubezpieczenia podróżnych. Klienci mogą zabezpieczyć się nie tylko podczas podróżowania, ale także mogą zabezpieczyć na czas podróży swój dom, samochód czy nawet domowe zwierzęta. Zachęcamy do korzystania z oferty naszego biura - wspólnie wybierzemy ubezpieczenie, które pozwoli ci czuć się w pełni bezpieczne.